Obavijesti - ispitni koordinator
Od 1. 12. otvorene su prijave na stranicu www.postani-student.hr
Autor: IGOR ZDENČANOVIĆ, 1. 12. 2014.

Pročitaj više.

Prijave ispita državne mature u ljetnome roku školske godine 2014./2015.

U ponedjeljak, 1. prosinca 2014. godine u 12.00 sati počinju prijave ispita državne mature u školskoj godini 2014./2015. Prijave ispita državne mature završavaju 2. veljače 2015. godine u 12.00 sati.

U isto vrijeme bit će omogućene i aktivacije prošlogodišnjih maturanata i registracije za pristupnike koji su srednjoškolsko obrazovanje završili prije 2010. godine, pristupnike koji završavaju srednjoškolsko  obrazovanje u sustavu obrazovanja odraslih, u inozemstvu ili su strani državljani.

Prijave studijskih programa u ljetnome upisnom roku bit će omogućene od 7. siječnja 2015. godine do 17. srpnja 2015. godine (osim studijskih programa koji su odredili raniji rok prijave).

Prijave u sustav različite su za pojedine kategorije kandidata te je važno pridržavati se uputa koje su dostupne u nastavku ove obavijesti.

Također, nužno je dobro pročitati i prihvatiti Opće uvjete prijava ispita državne mature i studijskih programa prilikom prve prijave.

Molimo sve pristupnike da redovito prate mrežne stranice Nacionalnoga centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja www.ncvvo.hr i www.postani-student.hr.

Za dodatne informacije o prijavama ispita državne mature možete kontaktirati Info centar na broj telefona 01/4501 899 ili pitanja poslati e-mailom na adresu e-pošte info.centar@ncvvo.hr.

DODATNE UPUTE