Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: ELVIRA MACAN, 9. 3. 2012.

Volimo, čuvamo i učimo hrvatski jezik

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika održano je u Županji 2. ožujka 2012. Nakon održanog školskog natjecanja pozvano je pet naših učenikika: Edi Džindo (1.e), Valentina Đukić (1.a), Ema Čelebić (4.d), Katarina Arlović (4.f) i Anamarija Oršolić (4.a). U prvim razredima bilo je na županijskoj razini 30 natjecatelja. Edi Džindo bio je na 2. mjestu osvojivši 68 bodova od 90 mogućih, a Valentina Đukić bila je na 17. mjestu (31/90). U četvrtim razredima bilo je 16 natjecatelja. Ema Čelebić bila je na 4. mjestu (71/90), Katarina Arlović na 8. mjestu (56/90) i Anamarija Oršolić na 10. mjestu (47/90).

Ovo su izuzetni rezultati i zavidan uspjeh za strukovnu školu jer je program natjecanja usklađen s gimnazijskim programom. Mentorice su profesorice: Vlasta Markasović, Ivana Bubalo-Rupčić i Mira Filipović-Trabak.

Čestitamo svim našim vrsnim učenicima!

Mira Filipović-Trabak, prof.