Natjecanja Poslovni tajnik
Autor: ELVIRA MACAN, 22. 12. 2011.

U Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca u Vinkovcima održano je 24. veljače 2011. godine Međužupanijsko natjecanje u podsektoru poslovna administracija – zanimanje poslovni tajnik. Natjecali su se učenici koji su na školskim natjecanjima osvojili najmanje 75% bodova.

Svoja znanja i vještine pokazalo je sedam učenika, tri djevojke i četiri mladića. Izgleda da je ovo zanimanje postalo interesantno i muškoj populaciji. Učenici se natječu u brzini i točnosti prijepisa teksta - INTERSTENO, rješavaju test iz radnog prava, izrađuju integralni zadatak iz tehnike komuniciranja i tajničkog poslovanja.

Ekonomsko-birotehničku školu Slavonski Brod su predstavljali učenici: Ivona Jandik, Branimir Kajmić i Vedrana Majer s mentoricom Marinom Golenić. Ekonomsku i trgovačku školu Ivana Domca predstavljali su učenici : Mato Lukić, Jelica Rajković, Ivan Ždravac i Zlatko Živoder. Učenike su za natjecanje pripremale mentorice: Azra-Vesna Abramović, dipl. prav., Božena Lukić, dipl. prav., Ljiljana Zeko, dipl.ecc. i Katica Čagalj-Račić, dipl. prav.

Najviše znanja i vještina pokazala je učenica naše škole Jelica Rajković. Nadamo se da će naša pobjednica biti među osam pozvanih na Državno natjecanje koje će se ove godine održati početkom svibnja u Varaždinu. Drugo i treće mjesto su osvojili učenici iz Slavonskog Broda. Čestitam pobjednici i svim natjecateljima.

Poziv na Državno natjecanje poslovnih tajnika i smotru upravnih referenata

Dobili smo poziv!
U Varaždin idu: