ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
Autor: Helena Bošković, 30. 1. 2022.

Školsko natjecanje iz Geografije u kategoriji srednjih škola održano je 28. siječnja u 13 sati u prostorijama škole. Ove godine natjecanje, iako se održavalo u školi, provedeno je na način da su učenici online imalu uvid u ispitna pitanja a odgovarali su na papir . Natjecalo se osmero učenika prema gimnazijskom programu (Sara Šmider, Lana Strinić, Dorotea Raguž, Ardenis Shatri, Marko Čolakovac, Ema Marojević, Božo Matković i Leon Vuković) – svi u kateogriji drugih razreda. Učenici su rješavali ispit 75 minuta. Mentor učenika bio je Stjepan Radić. Za Županijsko natjecanje predloženi su učenici koji su točno riješili minimalno 50% ispita.

Stjepan Radić