Predavanja u sklopu predstavljanja Erasmus+ projekta No To War, New Opportunities To Our World And Reunity
Autor: Matej Lončar, 30. 8. 2022.

Dana 29. kolovoza 2022. u našoj školi održana su predavanja u sklopu predstavljanja Erasmus+ projekta No To War, New Opportunities To Our World And Reunity zainteresiranim članovima Nastavničkog vijeća, Predavanja su održale profesorice koje su bile sudionice projekta. Profesorica Ana Božić Krizmanić održala je predavanje na temu Erasmus+ projekt u našoj školi, kako do projekta i način provedbe na primjeru projekta No To War, New Opportunities To Our World And Reunity, profesorica Lucija Vuger održala je predavanje na temu Mobilnosti učenika i nastavnika u Hrvatskoj i Francuskoj u sklopu Erasmus+ projekta No To War, New Opportunities To Our World And Reunity, dok je profesorica Marija Mecanović održala predavanje na temu Mobilnosti učenika i nastavnika u Tursku i Rumunjsku u sklopu Erasmus+ projekta No To War, New Opportunities To Our World And Reunity.