MEMORIJAL 12 REDARSTVENIKA
Autor: Helena Bošković, 5. 5. 2017.

Na stadionu HNK Cibalia Vinkovci 02.05.2017. održana je tradiocionalna sportska priredba "Dvanaest redarstvenika".Održano je 12 utrka, te je svaka utrka nosila ime po jednom poginulom policajcu. U utrkama su sudjelovali učenici i učenice osnovnih i srednjih škola iz Vukovarsko-srijemske županije, te pripadnici Policijske uprave i Hrvatske vojske. Kao i svake godine, učenici i učenice Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci sudjelovali su u velikom broju. U svakoj utrci za srednje škole naši mladići i djevojke ostvarili su odlične rezultate, te im ovim putem čestitamo. Neki od zapaženijih rezultata:

Djevojke (1. i 2. razredi): 1. Katarina Rupčić

Mladići (1. i 2. razredi): 3. Dominik Križanović