Međužupanijsko natjecanje u disciplini prodavač
Autor: Helena Bošković, 1. 3. 2017.

Međužupanijsko natjecanje u disciplini  prodavač održano je 23. veljače 2017. godine u Trgovačkoj i komercijalnoj školi „Davor Milas“ u Osijeku.

Na natjecanju je sudjelovalo 13 učenika iz srednjih škola: Osijeka, Donjega Miholjca, Županje, Đakova i Vinkovaca.

Našu Školu predstavljale su dvije učenice Nikolina Galović i Iva Kvesić.

Naša učenica Nikolina Galović podijelila je prvo mjesto s učenicom Škole domaćina ostvarivši najveći broj bodova. Pozvana je na Državno natjecanje koje će se održati u Đakovu.

Iva Kvesić zauzela je treće mjesto. Iako je stekla pravo sudjelovanja na Državnome natjecanju (ostvarivši 97,66 bodova od 100 mogućih), nije pozvana, jer iz svake škole na Državnom natjecanju može sudjelovati samo jedan učenik.

Učenicama čestitamo, a Nikolini sretno u Đakovu!

Mentorica

Kristina Majić-Mazul, dipl.oec.