Lidrano
Autor: Helena Bošković, 20. 2. 2017.

16.veljače 2017.godine scenska skupina koju čine Tina Ukić, Doroteja Magdić, Marijana Kunac, Sarah Jerkić, Luka Štrangar, Domagoj Buntić i Denis Dragun s mentoricom profesoricom Lidijom Stević Brtan, sudjelovali su na Županijskoj smotri Lidrano u Županji.

Izveli su točku Okus kušnje koja pripada neverbalnom kazalištu i ne samo da su bili na visini zadatka, nego su predloženi za Državnu smotru Lidrano koja će se ove godine održati u Primoštenu.  Državno povjerenstvu za scenske izraze odlučit će kroz dva tjedna koje će predstave biti pozvane da sudjeluju na Državnoj smotri. Iskreno se nadamo da će to biti učenici naše Škole jer su se vrijedno pripremali, a to su pokazali i u Županji zaradivši prijedlog za Državnu smotru. Učenici se osnaženi ovim uspjehom opet okreću probama u iščekivanju konačne odluke Državnoga povjerenstva.