Roditeljski sastanak- Ovisnosti
Autor: Helena Bošković, 30. 1. 2017.

U četvrtak 26.01.2017.godine u školskoj dvorani školska pedagoginja održala je roditeljski sastanak za roditelje učenika prvih razreda. Tema roditeljskog sastanka bila je „Ovisnosti“.

U okviru roditeljskog sastanka održano je predavanje na istu temu i roditeljima je prikazan film „Marihuana“ ( o štetnim učincima marihuane na mozak adolescenata).

Roditeljskom sastanku je bio nazočan i predstavnik policije, koji je roditeljima prezentirao ogledne primjerke droga i testova na pojedine vrste droga.

Od ukupno 201 roditelja koliko je učenika upisano u prve razrede ove školske godine sastanku je nazočilo 70 roditelja.

Mirjana Čavar, dipl. pedagog

roditeljskisastanak.zip (410.97 KB)