Autor: Helena Bošković, 6. 12. 2016.

za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

1. Nastavnik/ca vjeronauka- jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, puno radno vrijeme

Uvjeti za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa utvrđeni su Zakonom  o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14) i Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN 01/96 i 80/99).

Osoba se na mjesto polaznika osposobljava na puno radno vrijeme za rad nastavnika vjeronauka, na određeno vrijeme od 12 mjeseci (bez radnog iskustva te da je na evidenciji HZZ-a najmanje 30 dana).

Uz pisanu prijavu na natječaj, potrebno je priložiti u originalu ili preslici:

- životopis

- dokaz o stručnoj spremi

- potvrdu o nekažnjavanju (ne starija od 6 mjeseci)

- presliku potvrde o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO

- uvjerenje HZZ-a o dužini vođenja u evidenciji nezaposlenih osoba

Napomena: Kandidati na natječaj mogu podnijeti neovjerene preslike dokumentacije.

Rok za podnošenje prijave: 8 dana od dana objavljivanja natječaja, a objavljen je 06. prosinca 2016. godine.

Prijave se mogu predati neposredno na urudžbeni škole ili poslati poštom na navedenu adresu. Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na web stranici škole (http://ss-ekonomska-vk.skole.hr).

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj vrijedi od 06. prosinca 2016. do 14. prosinca 2016.godine.

Mato Džalto, prof.