Humanitarna akcija "Paketić za sve"
Autor: Elvira Macan, 2. 12. 2016.

Razvoj svijesti o društvenoj važnosti volontiranja počinje od najmlađih dana.

Mladi volonteri Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci pokrenuli su humanitarnu akciju u kojoj žele dati svoj doprinos Humanitarnim udrugama Vukovarsko-srijemske županije.

Na Adventu u Vinkovcima, prikupljali su prehrambene i higijenske proizvode za obitelji u potrebi. U svrhu solidaliziranja građana svoj doprinos dao je školski tamburaški sastav  „Kanovačka zvona“ pod vodstvom prof.Jelice Markovinović-Piperković.

Cilj nam je proaktivno inicirati promjene u društvu. Ne moramo činiti velike stvari, činimo male ali od srca.

Mladi volonteri: Anamaria Knežević, Anamarija Turić, Larisa Culi, Adrian Dražić-Karalić, Petra Matijević, Martina Čurdinjaković, Renee Radman, Katarina Matanović, Anđela Tešić, Mihaela Bičanić, Martina Čuljak, Antonela Garić , Iva Šaravanja, Lara Bilić, Josip Lovrić i njihove prof. Elvira Macan , prof. Ivana Piperković uz podršku ravnatelja Mate Džalte,prof.  pokazali su kako ne moramo činiti velike stvari, već činimo  male stvari ali od srca.