Humanitarna akcija "Paketić za sve"
Autor: Elvira Macan, 1. 12. 2016.

"Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta". F. M. Dostojevski

Ovo nije dječak kojem suze teku niz lice jer nije dobio igračku za blagdane. Ovo je dječak koji zna što znači biti siromašan. Dječak koji zna kako neće pisati Djedu Božićnjaku jer on kod njih ne dolazi, siromašnu djecu Sv. Nikola odavno ne obilazi. To je dječak koji zna sve životne probleme svoje obitelji: što znači boraviti u hladnoj sobi, vlažnih zidova i mirisom kuhanog krumpira, nemati novu odjeću, nemati tople vode i hranu koju želi.

Ne, on ne živi negdje daleko. On je tu, oni su tu oko nas.

Mladi volonteri Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci uz  pokrenuli su humanitarnu akciju u kojoj prikupljaju prehrambene proizvode i novčane priloge za potrebe Socijalne samoposluge u Vukovaru, Vinkovcima i obiteljima u potrebi.

Kada: četvrtak, 01.12.2016.g. (15-18 sati)

Gdje: štand na Adventu u Vinkovcima

Školski tamburaški sastav “Kanovačka zvona“

DOĐITE, DARUJTE SRCEM!  NEKA SVIMA BUDE  BOŽIĆ