22. dani Josipa i Ivana Kozarca
Autor: Helena Bošković, 22. 10. 2016.

U organizaciji ''Privlačice'', DHK, Vukovarsko-srijemske županije, Grada Vinkovaca i Hrvatskih šuma održani su Dani Josipa i Ivana Kozarca 20.-21. listopada 2016.

Sjetili smo se dragih nam zavičajnika Josipa i Ivana Kozarca, Vanje Radauša i Miroslava Slavka Mađera. Njihovim pjesničkim i književnim stopama vrtoglavo jure ŽIVI KAPITALI.

Živa pjesnička riječ odjeknula je i u knjižnici Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca u petak 21. listopada 2016. našim učenicima i profesorima na susretu s književnicima Lukom Bekavcem i Miroslavom Mićanovićem.

Putevima pjesničke riječi kreću i mladi vinkovački pjesnici na Jutru poezije u Kavani Aurelia s kojima će svoj ushit podijeliti i naši učenici Gabriela Jurković i Matej Opolcer 22. listopada 2016.

Mira Filipović-Trabak (fotografije Josip Perić)

knjievnici__(1).zip (545.32 KB)