TERENSKA NASTAVA IZ PODUZETNIŠTVA: POSLOVNE FUNKCIJE U TVRTKI BOSO d.o.o.
Autor: Elvira Macan, 24. 5. 2016.

Kroz posjet gospodarskom subjektu BOSO d.o.o. lakše smo povezali teoriju i stvarni poslovni svijet. Nadopunili smo naše znanje i upoznali se s poslovnim mjestima na kojima ćemo mi u budućnosti možda biti. Naučili smo da je važna dobra atmosfera i potpora drugih radnika jer provode puno vremena na poslu zajedno. Također smo naučili da je važna raspodjela poslova kako bi se svi poslovi obavili na najbolji mogući način. Trebamo voljeti posao koji radimo i nikada nećemo morati raditi!

Nikolina V. i Lucija L., 1.b

Terenska nastava posjet gospodarskom subjektu BOSO d.o.o. nam je dosta pomogla da shvatimo i doživimo što su to poslovne funkcije u praksi, a ne samo u teoriji. Mislim da je svaki učenik u 1.C razredu nakon ove posjete shvatio bit poslovne funkcije.

Laura M. i Katarina K., 1.c

U okviru strukovnog kurikuluma iz predmeta PODUZETNIŠTVO učenici su sudjelovali na terenskoj nastavi. Tema nastave je bila UPOZNAVANJE POSLOVNIH FUNKCIJA U GOSPODARSKOM SUBJEKTU. Terenskoj nastavi nazočilo je 76 učenika.

Ovom prilikom zahvaljujemo tvrtki BOSO d.o.o. VINKOVCI na ukazanom gostoprimstvu i doprinosu u povezivanju strukovnog obrazovanja s realnim sektorom a s ciljem što bolje pripreme učenika za budućnost. Posebno zahvaljujemo gđi Sanji Mijoković na višestrukom predavanju i predstavljanju poslovanja tvrtke.

Ika Pejanović, dipl. oec.