SAJAM ZDRAVLJA VINKOVCI
Autor: Elvira Macan, 18. 4. 2016.

Učenici naše škole  i ove su godine tradicionalno  predstavili Ekonomsku i trgovačku školu Ivana Domca na Sajmu zdravlja. Sajam se održao od 15. do 17. travnja 2016.

Ove godine Sajam zdravlja bio je kreativan i interesantan. Dr. Pliško oduševljavala je i educirala najmanje. Moglo se pronaći uistinu zanimljivih štandova.

Predstavili smo sportske aktivnosti naših učenika. Dijelili smo jabuke sa zdravim receptima te na taj način promovirali zdrav život. „U zdravom tijelu, zdrav duh“,  naša je vodilja.

Veliki doprinos dali su učenici: Klara Jurić, Marina Soćec, Magdalena Petrić, Gresa Jahaj, Domagoj Buntić, Mirta Bilić, Ante Tustonjić, Melani Vidović, Ana Rešetar, Suton Paula, Tea Alduk, Danijela Alilović, Iva Šaravanja, Valentina Kavšek, Klaudia Kelemen, Mirna Buranji, Katarina Vištica, Lucija Lovrić, Barbara Šimić i Ivana Mujić.

Pod vodstvom prof. Jelice Markovinović-Piperković, prof. Dubravke Bašić i prof. Ivane Piperković i ove godine ostavili smo svoj trag na Sajmu zdravlja.

Ivana Piperković, mag.oec.