ŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE NASTAVNIKA NJEMAČKOGA JEZIKA VUKOVARSKO SRIJEMSKE ŽUPANIJE ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
Autor: Elvira Macan, 18. 4. 2016.

U našoj školi održano je 15. travnja 2016. godine Županijsko stručno vijeće nastavnika njemačkog jezika.

Ivana Škarica-Mital, prof. savjetnik, suradnica iz Radne skupine za njemački jezik, predstavila nam je Prijedlog predmetnog kurikuluma za njemački jezik u Cjelovitoj kurikularnoj reformi.

Nakon prezentacije i radionice razvila se vrlo konstruktivna rasprava te smo i mi uputili svoje zaključke i prijedloge Stručnoj raspravi Cjelovite kurikularne reforme.

Sastanku je nazočilo 20 nastavnika njemačkog jezika iz srednjih škola i 31 nastavnik iz osnovnih škola.

Sanja Cikač, voditeljica ŽSV-a  za

srednje škole Vukovarsko-srijemske županije