Sajam poslova
Autor: Elvira Macan, 5. 4. 2016.

I ove godine sudjelovali smo na Sajmu poslova kojeg je organizirao Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Vinkovci. Sajam je namijenjen nezaposlenim osobama, tražiteljima zaposlenja, zaposlenim osobama koje žele promijeniti posao, učenicima, studentima, poslodavcima, obrazovnim institucijama i drugim sudionicima na tržištu rada.

Štand naše škole uredili su učenici Mirta Bilić, Melani Vidović,  Ante Tustonjić iz 4.b razreda te Paula Rađa i Ivan Klobučar iz 4.c razreda. Tijekom sajma informirali su sve zainteresirane posjetitelje o obrazovanju u našoj školi te im dijelili promotivne materijale.

Provedenu aktivnost organizirale su profesorice Ivana Piperković, mag.oec. i dr.sc. Ivana Ivančić.