NAJAVA DOGAĐAJA: DAN OTVORENIH VRATA
Autor: Elvira Macan, 23. 3. 2016.

Dan otvorenih vrata Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci

Povodom organiziranja Dana otvorenih vrata naše školu u sklopu Tjedna srednjih strukovnih škola grada Vinkovaca učenici su zajedno sa svojim profesorima snimili kratki promotivni film o našoj školi u trajanju tri minute. Film je vrijedno snimio i montirao učenik 3. d razreda Eugen Buzov. Izradi filma rado su se odazvali učenici i profesori naše škole na poziv radne skupine profesora koju čine: Lucija Barunčić, Mirta Došen, Ika Pejanović, Mirjana Čavar i Stjepan Radić koji su isplanirali i realizirali projekt. Film je nastao u vrlo kratkom vremenskom razdoblju, te iako amaterski, vjerujemo da će vas nasmijati i upoznati s vrijednim radom učenika i profesora naše škole. Ovom prilikom vas pozivamo na Dane otvorenih vrata naše škole koji će se održati 1. travnja 2016. od 8:00 do 14:00 sati koji su prvenstveno namijenjeni učenicima osmih razreda osnovnih škola koji se nalaze pred odlukom upisa u srednju školu, ali i svim građankama i građanima Vinkovaca i Vukovarsko-srijemske županije.

Video

Radna skupina zadužena za realizaciju Dana otvorenih vrata Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci