OBAVIJEST O IZABRANOM KANDIDATU NATJEČAJA ZA RADNO MJESTO SPREMAČA/ICE
Autor: Helena Bošković, 22. 3. 2016.

Poštovani,

na temelju natječaja za spremača/icu na neodređeno, puno radno vrijeme, objavljenog 29. veljače 2016. godine na mrežnim stranicama Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci i stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, obavještavamo sve kandidate koji su podnijeli zamolbu da je uz suglasnost Školskog odbora dana 21. ožujka 2016. godine, na radno mjesto spremačice izabrana Snježana Đaković, uz probni rad na 1 mjesec.

Objavom rezultata natječaja na web stranici škole smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja. Kandidate koji se pozivaju i ostvaruju pravo prednosti prema posebnim Zakonima biti će obaviješteni na način propisan tim Zakonima.

Natječajna dokumentacija može se podići u administraciji škole u roku od mjesec dana od završetka natječajnog postupka.

Uvid u dokumentaciju izabranog kandidata može se obaviti u roku od 15 dana od dana izbora u tajništvu škole u vremenu od 08 do 12 sati.

S poštovanjem,

Ivana Radić, prof.