Predavanje
Autor: Elvira Macan, 19. 3. 2016.

Prepuna školska knjižnica Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci u petak 18.3.2016. godine odličan je pokazatelj visokog stupnja suradnje naše škole i okruženja u ostvarenju zajedničkog cilja: pripremiti učenike za daljnje obrazovanje i za tržište rada. Na tragu već uhodane suradnje s časopisom PODUZETNIK, u okviru projekta „Biti bolji-Be better“, učenici od prvog do četvrtog razreda sudjelovali su u predstavljanju teme "Društveno poduzetništvo i etično bankarstvo kao temelj održivog razvoja u budućnosti“. Gost predavač GORAN JERAS dipl. ing. fizike, pokretač prve etične banke u RH, potaknuo je nazočne učenike na interakciju, pri čemu su imali priliku iskazati stečena znanja iz poduzetništva, društveno odgovornog poslovanja, bankarstva i osiguranja, kao i iz drugih strukovnih sadržaja. Stoga pohvale učenicima i zahvala gostu predavaču i časopisu PODUZETNIK!

Profesorice: Ivana Ivančić, Ivana Piperković, Ana Kujundžija i Ika Pejanović