POZIV ZA RAZGOVOR (INTERVJU)
Autor: Helena Bošković, 18. 3. 2016.

Povjerenstvo za provedbu natječaja za radno mjesto spremača/ice na neodređeno vrijeme, putem web stranice Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci, upućuje poziv za provedbu razgovora (intervjua) sljedećeg sadržaja:

I.

Pozivaju se prvih pet kandidata koji su bili najbolji na prethodnoj pisanoj provjeri stručnih znanja iz natječaja za radno mjesto spremača/ice na neodređeno vrijeme, objavljenog na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te na web stranici Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci da pristupe dana 21. ožujka 2016. godine u 10,00 sati u zgradu Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci, Antuna Akšamovića 31, kako bi se proveo razgovor (intervju) radi provjere socijalnih i komunikacijskih vještina.

To su:

0605976 – 19 bodova
3178595 – 17 bodova
LJUBA – 16 bodova
MIMA – 16 bodova
114 – 16 bodova

Pravo uvida u pisanu provjeru stručnih znanja imaju svi kandidati koji su pristupili istoj i može se obaviti dana 22. ožujka 2016. godine u tajništvu škole u vremenu od 09 do 11 sati.

II.

Razgovor (intervju) s kandidatima će biti bodovan od 0 do 10.

Smatra se da je kandidat, koji nije pristupio razgovoru (intervjuu), povukao prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom po predmetnom javnom natječaju.

III.

Nakon provedenog postupka pisane provjere stručnih znanja i razgovora (intervjua), Povjerenstvo sastavlja Izvješće o provedenom postupku i utvrdit će rang-listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenom na pisanoj provjeri stručnih znanja i razgovora (intervjua) koju će objaviti na web stranici škole.

Povjerenstvo za provedbu natječaja dostavit će Ravnateljici Izvješće o provedenom postupku i utvrđenoj rang-listi kandidata. Školski odbor na prijedlog Ravnateljice donosi odluku o izboru kandidata za objavljeno radno mjesto.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU NATJEČAJA

Poziv_za_razgovor_(intervju)_(1).pdf (128.22 KB)