Grafiti
Autor: Helena Bošković, 8. 3. 2016.

Devetu godinu za redom u našoj školi odvija se natjecanje u crtanju i pisanju grafita.

Ove godine, prvi krug natjecanja, održao se u školskoj dvorani u ponedjeljak 07.ožujka 2016.godine. Sudjelovali su predstavnici 27 razreda. Svaki razred predstavljala je skupina od četvero do šestero učenika, koji su likovno i grafički rješavali teme tijekom šestog i sedmog školskog sata.

Učenici su zadane teme dobili u petak 04.ožujka 2016. po završetku nastave.

U utorak 08.ožujka 2016. u holu škole upriličena je izložba svih radova grafita i organizirano je biranje tri najuspješnija rada koja će nastaviti natjecanje u drugom krugu.

Mirjana Čavar, pedagoginja