Školsko natjecanje u zanimanju Prodavač
Autor: Helena Bošković, 1. 3. 2016.

održano je 22.veljače 2016.g. u prodavaonici Konzum u Vinkovcima. Učenici 3.h razreda (Nikolina Spajić, Martina Markić, Marijana Brajdić, Lidija Pajvančić, Ena Stojić i Luka Lučić) natjecali su se u robnim skupinama: tekstil i kućne potrepštine.

Natjecatelji su pokazali znanje i vještine u vođenju prodajnog razgovora (pristup kupcu, definiranje potreba kupca, prezentaciju ponude, dopunsku ponudu, popunjavanje računa, pakiranje robe i ispraćaj kupca).
Učenike su za natjecanje pripremale profesorice Kristina Majić-Mazul i Davorka Marojević.
Sa ostvarenih maksimalnih 100 bodova, natjecateljica Martina Markić je stekla pravo odlaska na državno natjecanje.
Ovo natjecanje je poticalo učenike na primjenu teorijskog znanja u stvarnom životu, razvijalo natjecateljski duh, prijateljske odnose učenika i mentora te promicalo struku.
Profesorice: Ivana Čorak i Irena Pap

slikesnatjecanjaprodavac.zip (1.40 MB)