Autor: Helena Bošković, 29. 2. 2016.

za spremača/icu  – na neodređeno puno radno vrijeme  - jedan izvršitelj,

Uvjeti:  NKV – osnovna škola,

Probni rad mjesec dana.

Rok za podnošenje prijava : 8 dana od dana objave na web stranici škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Uz prijavu potrebno je priložiti u preslici:

- životopis

- domovnicu

- dokaz o stručnoj spremi

- uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci)

- potvrda o evidentiranom radnom stažu  iz matične evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinskog osiguranja

Kandidat  koji ima pravo prednosti prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate  samo pod jednakim uvjetima.

Uz prijavu na natječaj podnositelj prijave koji se poziva na pravo prednosti dužan je priložiti  sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu kojom se dokazuje postojanje prava na prednosti na koje se poziva i dokaz o nezaposlenosti.

Način obavljanja prethodne provjere stručnih znanja  i iz kojeg područja te  izvori za pripremanje kandidata za tu provjeru, objavit će se na web stranici škole.(www.ss-ekonomska-vk.skole.hr)

Na web stranici škole objaviti će se vrijeme održavanja prethodne provjere stručnih znanja najmanje pet dana prije održavanja provjere. Intervju s kandidatima održat će se s prvih pet kandidata koji su  bili najbolji na stručnoj provjeri znanja.

Prethodnoj provjeri stručnih znanja  putem pisanog testiranja mogu pristupiti samo kandidati  koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja.

Ako kandidat  ne pristupi pisanoj provjeri znanja, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u  ovom natječaju.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz ovog natječaja, ne smatra se kandidatom  prijavljenim na natječaj o čemu joj se dostavlja pisana obavijest.

Protiv obavijesti kandidat nema pravo podnošenja pravnog lijeka.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje  će biti obaviješteni u  roku od 15 dana od dana izbora kandidata putem web stranice škole. Natječajna dokumentacija može se podići u administraciji škole u roku od mjesec od dana završetka natječajnog postupka.

Prijave se mogu predati neposredno na urudžbeni škole ili poslati poštom na navedenu adresu. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj traje od 29. veljače 2016. do  08.ožujka 2016

Ravnateljica: