Školsko natjecanje iz geografije
Autor: Elvira Macan, 8. 2. 2016.

Školsko natjecanje iz geografije u našoj školi održalo se 28. siječnja ove godine. U kategoriji trećih razreda ispit je pisalo osmero natjecatelja dok je u kategoriji četvrtih razreda ispit pisalo deset natjecatelja pod vodstvom mentora prof. Nevenke Matošević i prof. Stjepana Radića. Plasman na županijsko natjecanje, koje će se održati 29. veljače u vukovarskoj gimnaziji, ostvario je Robert Puškarić iz 3.d razreda pod vodstvom mentora Stjepana Radića te Miroslav Ivanković iz 4.a razreda, također pod vodstvom mentora Stjepana Radića. Naši učenici su jedini učenici strukovnih škola izabranih za županijsko natjecanje iz geografije te im čestitamo, kao i svim sudionicima natjecanja, sa željom da nastave raditi na sebi te nastave razvijati znanja i vještine iz područja geografije.

Stjepan Radić, mag.hist. et mag. educ. geog.

rez_3_raz_skolsko.doc (40.50 KB)
rez_4_raz_skolsko.doc (42.00 KB)