OBAVIJEST O IZABRANOM KANDIDATU NATJEČAJA ZA RADNO MJESTO ADMINISTRATIVNOG RADNIKA
Autor: Helena Bošković, 29. 1. 2016.

na temelju natječaja za administrativnog radnika na neodređeno, puno radno vrijeme, objavljenog 29. prosinca 2015. godine na mrežnim stranicama Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci i stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, obavještavamo sve kandidate koji su podnijeli zamolbu da je uz suglasnost Školskog odbora na radno mjesto izabrana Vanja Knez, ekonomist (bacc.admin.publ.), uz probni rad na 3 mjeseca.

Objavom rezultata natječaja na web stranici škole smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja. Kandidate koji se pozivaju na pravo prednosti prema posebnim Zakonima biti će obaviješteni na način propisan tim Zakonima.

Natječajna dokumentacija može se podići u administraciji škole u roku od mjesec dana od završetka natječajnog postupka.

Uvid u dokumentaciju izabranog kandidata može se obaviti u roku od 15 dana od dana izbora u tajništvu škole u vremenu od 08 do 12 sati.

S poštovanjem,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ravnateljica

Ivana Radić, prof.