Školsko natjecanje iz informatike-Osnove informatike
Autor: Elvira Macan, 21. 1. 2016.

19. siječnja 2016. godine održano je školsko natjecanje iz informatike . U kategoriji Osnove informatike natjecanju je pristupilo 7. učenika prvih razreda: Nikolina Petrović (1b), Adrian Dražić Karalić (1c), Domagoj Štorga(1f), Ana Kovačević (1f), Luka Grgić(1c), Andrea Mudnić (1d), Dora Budimir (1d). Dodatni stres kod učenika stvarale su tehničke poteškoće, pad sustava i izbacivanja sa sustava loomen.carnet.hr te „paralelan“ rad na papiru i računalu. Ove godine smo prvi puta sudjelovali na natjecanju i susreli se sa velikim promjenama u kategoriji Osnove informatike koje su uvedene od ove godine. Uz puno rada i truda nadamo se još boljim rezultatima sljedeće godine.

Rezultate možete pogledati ovdje

Zahvaljujem se svim natjecateljima na sudjelovanju!

Elvira Macan, mag. educ. phys. et inf.