POZIV NA PRETHODNU PROVJERU INFORMATIČKIH ZNANJA I VJEŠTINA
Autor: Helena Bošković, 20. 1. 2016.

Povjerenstvo je utvrdilo da provjeri informatičkih znanja i vještina za radno mjesto administrativnog radnika/ce Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci mogu pristupiti prvih deset kandidata koji su pokazali najbolji rezultat na pisanoj provjeri stručnih znanja i to:

KNEZ VANJA
KOLBAS MARINA
KEDVEŠ ELIZABETA
ANDONOV ROBERTA
KOROVLJEVIĆ MORANA
VOVK NAĐ IVANA
PAKLAR BRANKA
STOJANOV ANA
OBRADOVIĆ GABRIJELA
ZELENAK DAJANA

Pravo uvida u pisanu provjeru stručnih znanja imaju svi kandidati koji su pristupili istoj i može se obaviti 21. siječnja 2016. i 22. siječnja 2016. godine u tajništvu škole u vremenu od 10 do 12 sati.

II.

Provjera informatičkih znanja i vještina sastoji se od ukupno 20 pitanja od kojih točno odgovoreno pitanje nosi 1 bod i prijepisa i oblikovanja teksta koji nosi 5 bodova.

Smatra se da je kandidat, koji nije pristupio provjeri informatičkih znanja i vještina, povukao prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom po predmetnom javnom natječaju.

III.

Provjera informatičkih znanja i vještina provest će se 22. siječnja 2016. g. u 13:00 sati u prostorijama Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci, Antuna Akšamovića 31.

Na testiranje je potrebno ponijeti osobnu iskaznicu ili putovnicu.

PREDSJEDNICA POVJERENSTVA

Snježana Došen, dipl.iur.