Ukupno: 751901

Studijsko putovanje u Beč u sklopu projekta „Modernizacija vježbeničkih tvrtki“
Autor: Elvira Macan, 22. 12. 2015.

U periodu od 14.-16. prosinca 2015. godine učenici i nastavnici Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci posjetili su grad Beč u sklopu projekta „Modernizacija vježbeničkih tvrtki“ koje je proveden zajedno sa Ekonomskom školom Vukovar i Agencijom za razvoj Vukovarsko-srijemske županije „HRAST“, pri čemu je Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca partner projekta.

Naša škola je pri tome posjetila nekoliko drugih škola u gradu Beču koje imaju Vježbeničke tvrtke , te smo tamo upoznati sa načinom provođenja Vježbeničkih tvrtki u Austriji.

Učenici koji su bili na ovom studijskom putovanju su  „Top-manageri“ u svojim vježbeničkim tvrtkama ili njihovi zamjenici.

Nastavnici koji su bili na ovom putovanju su voditelji nastave vježbeničkih tvrtki u našoj školi, a to su :  prof. Ika Pejanović, prof. Nada Živikić, prof. Kristina Majić-Mazul, prof. Ivana Piperković, prof. Krešimir Hajmburger, naša ravnateljica prof. Ivana Radić, naša pedagoginja Mirjana Čavar i prof. Danijela Andričević  sustručnjak u provođenju nastave vježbenička tvrtka.

Iz Ekonomske škole Vukovar , također su bili nazočni na ovom putovanju nastavnici i učenici iz vježbeničkih tvrtki predvođenih svojim ravnateljem prof.Szabom , kao i predstavnici Agencijom za razvoj Vukovarsko-srijemske županije „HRAST“ predvođeni gosp. Vedranom Džoić.

Posjetili smo slijedeće škole:

International  Business College Hetzendorf

Vienna Business School