Ukupno: 751901

Humanitarna akcija
Autor: Elvira Macan, 11. 12. 2015.

U suradnji Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci i Osnovne škole Ivana Mažuranića, organizirana je humanitarna akcija za mladića Dinu iz Vrbanje koji boluje od teške bolesti. Učenici 1.a, 1.b zajedno sa učenicima 2.a,2.b,3.h naše  škole organizirali su radionicu izrade božićnih ukrasa. Kolače i ukrase učenici su prodavali u holu škole. Prikupljeni iznos uplaćen  je na račun Dine. Svi učenici dali su svoj doprinos od srca.

U volontiranju su se istaknule:Gresa Jahaj, Lorena Đurđević, Marijana Brajdić, Iva Šaravanja, Martina Margić,Tonka Markić, Anja Živković i Ana Marija Perić.

Ivana Piperković, mag. oec.