Projekt „Komunikacija otklanja barijere“
Autor: Elvira Macan, 12. 11. 2015.

Projekt „Komunikacija otklanja barijere“, financiran je od Ministrstva znanosti, obrazovanja i športa.U projketu sudjeluju učenici prvih drugih, trećih i četvrtih razreda.

Na prijedlog učenika održana je debata pod tezom“Učenike srednjih škola treba testirati na droge“.

U debati su sudjelovale učenice:Tihana Matorić, Ivana Vukelić i Iva Martinović u opoziciji, a u propozcijskom timu sudjelovali su učenici:Marin Šarić, Danijela Alilović i Nika Klaić.

Debata se održala na hrvatskom i engleskom jeziku po World School Formatu.

U tijeku je priprema za slijedeću debatu:U srednje škole potrebno je uvesti uniforme.

Debata na engleskom jeziku bit će objavljena na stranci naše škole.

Mentorice prof.Dubravka Bašić,  prof.Josipa Petković i Ivana Piperković, mag.oec.

Ivana Piperković, mag.oec.