Održan 4. sastanak Stručnog tima
Autor: Elvira Macan, 1. 9. 2015.

U prostorijama Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca u Vinkovcima (partnerske institucije na projektu “Modernizacija kurikuluma Vježbenička tvrtka) dana 31.08.2015. održan je 4. sastanak Stručnog tima.

U uvodnom dijelu, članove Stručnog tima i Sanju Arambašić, koja je izradila modernizirani kurikulum,  asistentica na projektu Vedrana Džoić i voditeljica projekta Melita Radošević upoznale su o tijeku provedbe projekta.

Ostatak sastanka vodila je Sanja Arambašić. Ovom prigodom članovi Stručnog tima raspravljali su o implementaciji knjigovodstvenog programa u modernizirani kurikulum te o temama za edukaciju koja će biti održana profesorima koji će primjenjivati modernizirani kurikulum.

Analizirajući sastavnice Priručnika za nastavnike, Stručni tim je upoznat s načinom korištenja priručnika kao i samim kretanjem kroz radne zadatke. Isto tako, članovi Stručnog tima dobili su i precizno objašnjenje zašto su određena poglavlja dobila određenu satnicu.

Članovi Stručnog tima isto tako su prošli kroz zadatke i tehnike točnog rješavanja istih, a nakon čega je sastanak i okončan.