Održan 2. sastanak Projektnog tima Modernizacija kurikuluma VT
Autor: Elvira Macan, 10. 7. 2015.

VINKOVCI 10.07.2015. - U prostorijama partnerske Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca u Vinkovcima je jučer održan drugi sastanak Projektnog  tima projekta Modernizacija kurikuluma vježbenička tvrtka, nositelja projekta Ekonomske  škole Vukovar.

Sastanku su nazočili članovi Projektnog tima sva tri partnera u projektu: profesori Ekonomske škole Vukovar, profesori Ekonomske škole Vinkovci i djelatnici Agencije za razvoj VSŽ Hrast. Voditeljica projekta Vedrana Džoić iz AR VSŽ Hrast predstavila je realizirane projektne aktivnosti u protekla dva mjeseca provedbe projekta.

Projektni tim je analizirao predloženi Akcijski plan projekta, koji je usvojen, uz moguća ažuriranja i manje izmjene u tijeku provedbe projekta. Predstavljene su aktivnosti koje su trenutno u provedbi i aktivnosti planirane u idućem kvartalu projekta.

Projektni tim je radio i na odabiru predloženih logotipa projekta.