Ukupno: 751901

Gledajte nas na HRT-u!
Autor: Elvira Macan, 16. 6. 2015.

Učenici 2. e, 2. f i 2. g razreda sudjelovali su u snimanju HRT-ove emisije „Ni da ni ne“. Emisija je namijenjena mladima i na zanimljiv način diskutira o zanimljivim temama. Tema naše rasprave jest „Homofobija u školama“, a glavno pitanje naše debate bilo je „Treba li sankcionirati homofobne izjave nastavnika?“. Emisiju pogledajte u petak 19. lipnja u 10:25 na 2. programu HRT-a. Ukoliko niste u mogućnosti, svakako pogledajte na HRT-ovoj stranici „Emisije  na zahtjev“. Video o našoj školi, kao i fotografije sa snimanja, možete pogledati na Facebook stranici „Ni da ni ne“. Budite u petak naša publika i uživajte u zanimljivoj debati!

Igor Zdenčanović, mag. educ. geogr. et mag. philol. lat.