SMOTRA VJEŽBENIČKIH TVRTKI U PJEŠAČKOJ ZONI GRADA
Autor: Helena Bošković, 13. 5. 2015.

Prva velika i cjelovita smotra vježbeničkih tvrtki naše škole otvorena za javnost održana je 8. svibnja 2015. godine u pješačkoj zoni grada Vinkovaca. Na smotri se javnosti predstavilo svih 16 vježbeničkih tvrtki škole koje vode učenici 3. i 4. razreda ekonomskog usmjerenja, kao zaposlenici tvrtke. Bila je ovo dobra prilika za njih da treniraju jedan segment javnog nastupa i odlična priprema za njihovo buduće zanimanje. Potporu u tomu pružile su im partnerske tvrtke čiji su predstavnici posjetili smotru, a koje su također promovirane na ovoj smotri.

Smotra je privukla veliku pozornost građana, slučajnih prolaznika, institucija gradske i javne uprave, te medija. Poseban interes za obilazak štandova vježbeničkih tvrtki iskazali su učenici 8. razreda osnovnih škola. Prepoznali su dobar razlog upisa u ovu školu uvidjevši tek jedno od raznovrsnih područja rada naše škole.

Zahvalni smo na suradnji Gradskoj upravi, Turističkoj zajednici Grada, partnerskim tvrtkama i svim posjetiteljima.

Posebnu pohvalu zavrijedili su učenici vježbeničke tvrtke ZELENA ŽBICA d.o.o. kao organizatori smotre, te zaposlenici svih vježbeničkih tvrtki koji su doprinijeli da se ova smotra održi.

Ika Pejanović, dipl. oec.