19. Sajam zdravlja u Vinkovcima
Autor: Helena Bošković, 22. 4. 2015.

Sajam zdravlja je mjesto susreta osoba predanih zdravlju i zagovaranju zdravlja kao osnovnog pokretača cjelokupnog gospodarskog, društvenog i kulturnog života.

U organizaciji profesorica Helene Bošković, Andrijane Hajduković, Davorke Marojević , Jelice Markovinović-Piperković i Ivane Piperković i ove godine smo sudjelovali u povezivanju iskustava iz različitih struka i područja rada u svrhu očuvanja i unapređenja zdravlja i kvalitete života u urbanom okruženju.

Poseban doprinos dali su učenici i mentorice vježbeničkih tvrtki Higi-san, MP, Happy office, Računalko, PC team, Zaštelo, Klikni i Urednik. U razdoblju od 17.04. do 19.04. ove godine predstavili su svoj rad i našu školu na 19. Sajmu zdravlja. Kroz susrete s ostalim sudionicima i posjetiteljima Sajma zdravlja učinili su novi, zajednički iskorak s novim mogućnostima za zdravlje, kvalitetu života, poštivanje ljudskih prava i različitosti, te za sveobuhvatni pristup okolišu i budućnosti – održivom razvitku.