Međunarodni dan sreće i smijeha
Autor: Elvira Macan, 27. 3. 2015.

U skolpu projekta „ be japy, be happy, budi sretan…“ učenici drugih i trećih razreda proveli su niz aktivnosti kako bi ljudima izazvali osmijeh.

„Osmijeh je besplatan, a pruža tako mnogo“.

Učenici su dijelili balone s porukama i na taj način uljepšali prolaznicima barem trenutak.

Osmijeh su dobili.

Učenici trećih razreda su u sklopu predmeta Komunikacijsko prezentacijskih vještina snimali video spot.

Cilj ovog projekta je dijeliti pozitivne poruke preko društvenih mreža. Potaknuti i druge na pozitivna djela, filantropiju, volontiranje, promoviranje društvenog cilja…

Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakat ćeš sam.

Ella Wheeler Wilcox

Smiješak je nemoguće kupiti, isprositi, posuditi ili ukrasti, jer izvire samo iz srca.

Dale Carnegie

Smiješak je odmor umornima, svijetlost malodušnima, sunce žalosnima i lijek shrvanima.

Dale Carnegie

Ivana Piperković, prof.