N A T J E Č A J
Autor: Helena Bošković, 11. 3. 2015.

1. za nastavnika kompjutorske daktilografije

2. za nastavnika gospodarstva

3. za nastavnika tehnike komuniciranja

4. za nastavnika osnova ekonomije

5. za nastavnika računovodstva neprofitnih organizacija

6. za nastavnika uvoda u poslovno upravljanje

7. za nastavnika analize financijskog izvješća

8. za nastavnika osnova poduzetništva s menadžmentom

9. za nastavnika upravljanja prodajom

10. za nastavnika aranžiranja i estetskog oblikovanja

11. za nastavnika prezentacijskih vještina

12. za nastavnika knjigovodstva

13. za nastavnika prodajne komunikacije

14. za nastavnika poslovne dokumentacije

15. za nastavnika računovodstva

16. za nastavnika osnova ekonomije

17. za nastavnika poduzetništva

18. za nastavnika bankarstva i osiguranja

19. za nastavnika poslovanja prodavaonice

20. za nastavnika tehnike komuniciranja

Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci, Antuna Akšamovića 31, 32100 Vinkovci, tel.: 032/354-299, objavljuje

N A T J E Č A J

1. za nastavnika kompjutorske daktilografije – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 12 sati nastave.

Uvjeti: VSS/Mag. (Dipl. ekonomist, Dipl. pravnik, VSS društvenog smjera s položenim ispitom iz dopunskih pedagoško-psiholoških predmeta, uz obavezno poznavanje daktilografije i rada na osobnom računalu, te primjereno korištenje MS office-ovim aplikacijama).

2. za nastavnika gospodarstva – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave tjedno.

Uvjeti: VSS/Mag. (Dipl. ekonomist, položene pedagoške kompetencije).

3. za nastavnika tehnike komuniciranja – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 2 sata nastave tjedno.

Uvjeti: VSS/Mag. (Dipl. ekonomist, Prof. hrvatskog jezika i književnosti, Prof. stranog jezika uz poznavanje stručnih predmeta, položene pedagoške kompetencije).

4. za nastavnika osnova ekonomije – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 6 sati nastave.

Uvjeti: VSS/Mag. (Magistar ekonomije, Magistar poslovne ekonomije, položene pedagoške kompetencije).

5. za nastavnika računovodstva neprofitnih organizacija – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g., nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

6. za nastavnika uvoda u poslovno upravljanje – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g. nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

7. za nastavnika analize financijskog izvješća – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g., nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

8. za nastavnika osnova poduzetništva s menadžmentom – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g., nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

9. za nastavnika upravljanja prodajom – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno,  do 3108.2015.g., nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

10. za nastavnika aranžiranja i estetskog oblikovanja – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g.,  nepuno radno vrijeme – 2 sata nastave.

Uvjeti: VSS/Mag. (Magistar ekonomije, Magistar poslovne ekonomije, Profesor likovne umjetnosti i magistar likovne umjetnosti, Magistar inženjer arhitekture, položene pedagoške kompetencije).

11. za nastavnika prezentacijskih vještina – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g., nepuno radno vrijeme – 2 sata nastave.

12. za nastavnika knjigovodstva – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g., nepuno radno vrijeme – 2 sata nastave.

Uvjeti: VSS/Mag. (Dipl. ekonomist, položene pedagoške kompetencije).

13. za nastavnika prodajne komunikacije – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g., nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

14. za nastavnika poslovne dokumentacije – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.8.2015.g.,nepuno radno vrijeme – 1 sat nastave.

15. za nastavnika računovodstva – jedan izvršitelj, spol m/ž – određeno, do 31.08.2015.g.,  nepuno radno vrijeme – 3 sata nastave.

16. za nastavnika osnova ekonomije – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 8 sati nastave.

17. za nastavnika poduzetništva – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 2 sati nastave.

18. za nastavnika bankarstva i osiguranja – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 4 sata nastave.

19. za nastavnika poslovanja prodavaonice – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 2 sata nastave.

20. za nastavnika tehnike komuniciranja – jedan izvršitelj, spol m/ž – neodređeno, nepuno radno vrijeme – 2 sata nastave.

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14), Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško – psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 1/96, 80/99) i  Nastavnim planovima i programima u području ekonomije, trgovine i poslovne administracije.

U radni odnos ne može biti primljena osoba za čiji prijem postoje zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Rok za podnošenje prijava: 8 dana od dana objave.

Uz prijavu potrebno je priložiti u originalu ili preslici:

-životopis,

-domovnicu,

-rodni list,

-dokaz o stručnoj spremi,

-uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci),

-potvrdu o položenim pedagoškim kompetencijama.

Prijave se mogu predati neposredno na urudžbeni škole ili poslati poštom na navedenu adresu.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren od 11. ožujka do 19. ožujka 2015. godine.

Ivana Radić, prof.

Natjecaj.pdf (136.72 KB)