Županijsko natjecanje iz geografije
Autor: Helena Bošković, 5. 3. 2015.

Našu školu na županijskom natjecanju iz geografije koje se održalo u Gumnaziji u Vukovaru  25. veljače 2015. godine predstavljali su Ivan Klobučar i Josip Radočaj iz trećih razreda, te Vladimir Mustapić iz četvrtog razreda.

Nakon održanog školskog natjecanja iz geografije koje se u našoj školi održalo 27. siječnja o.g., učenici s najbolje ostvarenim rezultatima plasirali su se na županijsko natjecanje kojem je domaćin bila Gimnazija u Vukovaru. Županijsko natjecanje održano je 25. veljače a  našu školu predstavljali su Ivan Klobučar i Josip Radočaj iz trećih razreda, te Vladimir Mustapić iz četvrtog razreda pod vodstvom mentora Stjepana Radića, mag. educ. Učenici Ivan Klobučar (3.c) i Josip Radočaj (3.d) osvojili su peto mjesto s ostvarenim 41 bodom od ukupno 70 bodova, dok je učenik Vladimir Mustapić (4.b) osvojio prvo mjesto s 53 boda od ukupno 70 bodova. Svim učenicima čestitamo na ostvarenim rezultatima te ih pratimo u njihovom budućem radu. Neka im ovo bude poticaj za sudjelovanja u daljnjim natjecanjima ali i za postizanje što boljih rezultata u njihovom daljnjem obrazovanju.

Nakon analize dostavljenih tekstova i ostale natjecateljske dokumentacije predloženika Držano povjerenstvo utvrdit će i objaviti ljestvicu poretka i pozvanih učenika (po razredima) za Državnu razinu natjecanja na www.azoo.hr 16. Ožujka 2015. Godine. Popis predloženih učenika sa županijskih natjecanja iz svih županija Republike Hrvatske po svim razredima možete pogledati u prilogu.

Stjepan Radić, mag.hist. et mag.educ.geog.

Srednje_skole_objedinjene_tablice_predlozenici.pdf (440.25 KB)