Ukupno: 751901

Županijsko natjecanje iz poznavanja engleskoga jezika u šk. god. 2014. / 2015.
Autor: Helena Bošković, 5. 3. 2015.

26. veljače 2015. u prostorijama Osnovne škole Stari Jankovci održano je županijsko natjecanje iz engleskoga jezika za osnovne i srednje škole. Za srednje škole natjecalo se ukupno 52 učenika podijeljenih u 4 kategorije: 2. razredi - gimnazije, 2. razredi - strukovne škole, 4. razredi – gimnazije i 4. razredi – strukovne škole. Od strukovnih škola natjecalo se 9 učenika drugih razreda i 12 maturanata. U obje kategorije po tri 3 učenika predstavljali su našu školu na natjecanju. Učenici 2. razreda postigli su sljedeće rezultate: Domagoj Filipov i Domagoj Žiroš dijele 4. mjesto s osvojena 72 boda od maksimalnih 100, a Petar Pajić imao je 70 bodova. Učenici 4. razreda postigli su sljedeći uspjeh: Vladimir Mustapić zauzeo je 1. mjesto s osvojenih 77 bodova od ukupno 100, Kristijan Božinović je na 2. mjestu s osvojena 72 boda i Zvonimir Perković na 5. mjestu sa 67 bodova. Čestitamo svim učenicima, a posebno našem prvaku!

Mirela Jendričko, prof.