Ukupno: 751901

Objava rezultata odabira ponude za školsku ekskurziju
Autor: Helena Bošković, 2. 3. 2015.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (N.N. 67/14), objavljujemo rezultate odabira ponude za organizaciju jednodnevnog posjeta Saboru u Zagreb i obilazak grada.

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude na sastanku održanom 25. veljače 2015. nakon otvaranja svih pristiglih ponuda, tajnim glasovanjem, jednoglasno je odabralo ponudu putničku agenciju Polet Vinkovci kao najpovoljniju.

U Vinkovcima 26. 02. 2015.                                                                         Ravnateljica:

Ivana Radić, prof.

Objava_rezultata_Zagreb_docx.pdf (187.81 KB)