Školsko natjecanje u poznavanju engleskoga jezika
Autor: Helena Bošković, 26. 1. 2015.

22. siječnja 2015. održano je školsko natjecanje u poznavanju engleskoga jezika. Sudjelovalo je 16 učenika 2. razreda i 14 učenika 4. razreda. Rezultati učenika vidljivi su u tablici konačnog poretka.

Županijsko povjerenstvo sastalo se i odlučilo da bodovni prag za županijsko natjecanje za strukovne škole iznosi 70%. Šest učenika naše škole zadovoljilo je taj kriterij i sljedeći učenici pozvani su na županijsko natjecanje: Petar Pajić i Domagoj Žiroš koji dijele prvo mjesto te Domagoj Filipov, sva trojica u kategoriji drugih razreda (2B); Vladimir Mustapić, Kristijan Božinović i Zvonimir Perković u kategoriji završnih razreda (4B). Županijsko natjecanje održat će se 26. veljače 2015. u osnovnoj školi Stari Jankovci.

Zahvaljujemo učenicima na sudjelovanju i čestitamo na postignutom uspjehu. Učenicima koji su pozvani na županijsko natjecanje uz već pokazano znanje želimo i još malo sreće za što bolji plasman.

Mirela Jendričko, prof.