Ukupno: 751901

OBAVIJEST O POLAGANJU POMOĆNIČKOG ISPITA U TREĆEM ROKU
Autor: Helena Bošković, 26. 1. 2015.

Prema Kalendaru polaganja pomoćničkih ispita

treći rok provest će se u razdoblju od 15. veljače – 15. ožujka 2015.

- prijave za polaganje pomoćničkog ispita u trećem roku su od

10. do 16. veljače 2015.

- objava konačnog popisa prijavljenjih                  23. veljače 2015.

- pisani dio ispita                                                    11. ožujka 2015.

- usmeni dio ispita                                                  13. ožujka 2015.

Obrazac Prijavnice za polaganje pomoćničkog ispita kupuje se u Narodnim Novinama.

Detaljnije informacije o Pomoćničkom ispitu mogu se pronaći na stranici Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (ASOO).

Molimo učenike da prate stranicu škole  poradi novih naputaka vezanih uz pomoćnički ispit.

Ivana Radić, prof.