Ukupno: 751901

Grafiti
Autor: ELVIRA MACAN, 20. 3. 2012.

U petak 09.ožujka 2012.godine u našoj školi održano je natjecanje u pisanju grafita.

U natjecanju su sudjelovali predstavnici 29 odjeljenja. Ekipe su bile sastavljene od  šestero učenika istog razreda. Svaka ekipa je dobila svoj radni zadatak – temu koju je tijekom šestog i sedmog školskog sata trebala likovno i grafički riješiti. Od materijala na raspolaganju su imali hamer papire, flomastere, masne boje i markere.

U ponedjeljak 12.ožujka 2012.godine u holu škole priređena je izložba svih izrađenih grafita. Izabrana su tri najuspješnija, koja su nastavila natjecanje u drugom krugu 16.ožujka 2012.godine u holu škole. Tema drugog kruga bila je zajednička za sve tri ekipe: ZEMLJA NIJE NAŠE VLASNIŠTVO, ZEMLJU SMO POSUDILI OD BUDUĆIH POKOLJENJA.

Od  materijala na raspolaganju su imali tri hamer papira postavljena na stalke i tempere.

Mirjana Čavar, pedagogica