ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
Autor: Helena Bošković, 25. 1. 2024.

Školsko natjecanje iz Geografije u kategoriji srednjih škola održano je 25. siječnja u 13 sati u prostorijama škole. Natjecalo se sedmero učenika u dvije kategorije. U kategoriji 2. razred gimnazije natjecao se Emanuel Brkić dok se u kategoriji A za srednje strukovne i umjetničke škole natjecalo šestero učenika (Leo Vuković, Josip Vrljić, Tea Krznarić, Lovro Stubičar, Mia Jelić i Mia Juric) Učenici su rješavali ispit 75 minuta. Mentor učenika bili su Nevenka Matošević i Stjepan Radić. Za Županijsko natjecanje predloženo će biti šestero od osmero učenika. Najviše postignutih bodova bilo je 36/50 a najmanje 20/50.

Svim učenicima čestitamo na ostvarenom uspjehu!

Stjepan Radić