Terenska nastava učenika 2. razreda ekonomske struke
Autor: Helena Bošković, 21. 11. 2013.

U okviru Globalnog tjedna poduzetništva a u skladu s nastavnim planom i programom učenici drugog razreda ekonomske struke posjetili su Tehnološki park u Vinkovcima, Agenciju za razvoj vukovarsko-srijemske županije HRAST d.o.o. u Vinkovcima i poduzetnički inkubator BIOS u Osijeku.

Ika Pejanović, dipl.oec.

U sklopu sata Poduzetništva prof. Ika Pejanović i učenici Ekonomske i trgovačke škole “Ivan Domac” iz Vinkovcaca posjetili su Agenciju za razvoj Vukovarsko srijemske županije HRAST d.o.o. i odslušali predavanje na temu: “Potpora razvoju poduzetništva Vukovarsko-srijemske županije”.

Cilj ove posjete bio je upoznati učenike s organizacijskom strukturom Agencije, područjem djelovanja, uslugama koje pruža, te primjerima uspješnih EU projekata. Sve prisutne pozdravio je voditelj projekta Goran Koprivnjak koji je održao  i                                                                                                                      predavanje.

Učenici srednje škole I.Domca posjetili BIOS.
Učenici Srednje ekonomske i trgovačke škole I.Domca iz Vinkovaca posjetili su Poduzetnički inkubator BIOS pri čemu su se upoznali sa poslovanjem inkubatora i njegovih stanara.

HRAST.pdf (346.96 KB)