Sajam poslova
Autor: Helena Bošković, 15. 10. 2013.

Naša škola je 11. listopada 2013. godine sudjelovala na Sajmu poslova kojeg je organizirao Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Vinkovci.

Kao jedna od važnih aktivnosti Sajma predviđena je mogućnost prezentacije obrazovnih programa srednjih škola učenicima završnih razreda osnovnih škola. Štand naše škole uredili su učenici 4.d razreda: Sandra Dragičević, Zvonimira Fištrović, Mia Jaman i Drago Lovrić koji su bili na raspolaganju i informirali sve zainteresirane posjetitelje o našoj školi te im dijelili promotivne materijale.
Također, ovo je bila prilika maturantima naše škole da kroz terensku nastavu iz predmeta Gospodarstvo analiziraju ponudu i potražnju na tržištu rada.
Učenicima su u provedbi aktivnosti pomogli profesori Ivana Ivančić i Krešimir Hajmburger.