Božićna čestitka!
Autor: Helena Bošković, 24. 12. 2020.

Dragi učenici,profesori i zaposlenici Škole! Utihnula je graja,žamor pa čak i koraci. Samo se čuje sat nad "portom". Ni on ne podsjeća na vrijeme zvona, nego, prebiruć sekunde, ispisuje vrijeme prošlo,ali i buduće. Upaljeni nizovi božićnih lampica, okićen bor, ukrašene jaslice i tiho prebiranje sata. Ipak, u svakom je svjetlu lampice jedna naša želja, nada , radost...I u ovakvom vremenu, ako se duboko uroni u maštu, moguće je doživjeti gužvu na hodnicima i stubištu dijeleći bliskost Božića s dragim ljudima oko sebe. Tu vam bliskost, ljubav i radost upućuju učenici naše škole svojim recitalima i pjesmom na ovoj poveznici......

Svima vama i vašim obiteljima želim čestit Božić i sretnu novu  2021.godinu!

Mato Džalto, prof.