Poduzetnički mindset za mlade
Autor: Helena Bošković, 30. 11. 2020.

Učenici naše škole  sudjelovali su na online  konferenciji  Poduzetnički mindset za mlade,27 studenog 2020.godine.Ove godine pod motom  „Budućnost ste vi“ kako bi pomogli u profesionalnoj orijentaciji predstavljajući im uspješne hrvatske poduzetničke priče.

Poseban naglasak bio je na vizionarskim idejama mlađe generacije poduzetnika i sve s čime su se oni susreli na putu do uspjeha. Tijekom četverosatnog, dinamičnog i raznolikog programa, učenici su čuli zanimljive priče: Siniše Marijana-direktora KONČAR – Instituta za elektrotehniku d.d., Hrvoja Balena- člana Uprave, Algebra d.o.o., Marka Emera- direktora, Moj-eRačun , Ane Hanžeković-članice Uprave, HANZA Media i mnogih drugih. Nadamo se da će ih predavanje potaknuti na razmišljanje o ulasku u svijet poduzetništva.

Danijela Andričević i Andrijana Hajduković