Rezultati vrednovanja
Autor: Helena Bošković, 23. 11. 2020.

Temeljem  članka 13. pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivan Domca Vinkovci,    povjerenstvo  je  vrednovalo  kandidate provođenjem  intervju s  istima te bodovalo kako slijedi: ( inicijali imena i prezimena)

EKONOMSKA I TRGOVAČKA ŠKOLA

Ivana Domca Vinkovci

Klasa:602-03/20-01/01

Ur. broj: 2188-47-07-20-1360

Vinkovci, 20. studeni  2020.

1. M. L. – 9 bodova

2. D. D.  – 9  bodova

Temeljem članka 13. Pravilnika , ako su dva ili više kandidata ostvarili  najveći  isti broj bodova, ravnatelj će tražiti suglasnost Školskog odbora za zasnivanje radnog odnosa s jednim od tih kandidata.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidat